Jak pracujemy

Jesteśmy z Państwem „OD PROJEKTU DO INSTALACJI”. A w zasadzie „OD POMYSŁU DO ZAMIESZKANIA”. Na każdym etapie budowy lub remontu domu. Nasi doradcy, projektanci, instalatorzy i programiści tworzą zgrany od wielu lat zespół fachowców prowadzących cały proces budowy instalacji i sterowania. Otrzymacie najlepszy serwis, a Państwa dom będzie taki, jaki sobie wymarzyliście.

KONCEPCJA

 • spotykamy się z Państwem i/lub Waszym Architektem, aby poznać projekt wnętrza, poznać Wasz styl życia i oczekiwania wobec Waszego nowoczesnego domu. Dyskutujemy, rozmawiamy, pijemy dobrą kawę…
 • przedstawiamy wstępne propozycje, rozwiązania, design urządzeń lub ich całkowite ukrycie. Prezentujemy nasze systemy audio wizualne, sterowania oświetleniem, zintegrowane systemy sterowania domem inteligentnym. Wstępnie i wspólnie określamy budżet.
 • proponujemy zestawienie sprzętowe, optymalizowane w najlepszych możliwych proporcjach technicznych i cenowych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Nie jesteśmy Firmą „jednego projektu”. Pracujemy 21 lat i mamy zamiar pracować minimum następne 21. Tego nie da się zrobić bez zadowolonych Klientów. Rozmawiamy o detalach tak długo, aż uzyskamy Państwa akceptację.

PROJEKTOWANIE

 • nasi projektanci wkraczają do pracy. Wspólnie z Architektem, projektantem mebli, innymi wykonawcami muszą przemyśleć każdy DETAL, każdy wymiar, sposób montażu, wentylacji, dostępu serwisowego, prowadzenie instalacji i możliwe „kolizje” z innymi instalacjami. Sposoby integracji i DESIGN systemu!
 • Konsultujemy projekt finalny z Inwestorem.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

 • każdy projekt ma swojego managera. Kierownika budowy w zakresie naszych prac. Jest On osobiście odpowiedzialny za projekt i koordynację prac z innymi Wykonawcami. Zna projekt „od podszewki”. Zna Inwestora lub Pełnomocnika, Architekta, Kierownika budowy, pozostałych Wykonawców.

INSTALACJA

 • możemy wykonać ją kompleksowo lub we współpracy z Państwa sprawdzonymi elektrykami. Przy takiej formie nasz kierownik budowy dostarcza okablowanie z wytycznymi do ułożenia, konsultuje z wykonawcą i dokonuje odbioru technicznego po wykonananiu okablowania.
 • własnym i ubezpieczonym transportem dostarczamy urządzenia na budowę we właściwym czasie i tylko wtedy, kiedy ich montaż jest już dla nich bezpieczny. Elektronika „nie lubi” kurzu, a my odpowiadamy za elektronikę. Dostarczamy wyłącznie markowy sprzęt, którego jesteśmy autoryzowanym dealerem i instalatorem.
 • współpracujemy bezpośrednio z producentami lub ich biurami handlowymi odpowiedzialnymi za rynek polski. Dlatego oferujemy polską, a nie tzw. „europejską” gwarancję producentów. Nadal pracują u nas Mistrzowie Polski i v-ce Mistrzowie Europy, których znacie Państwo jeszcze z naszego działu car audio-video! Zawody nauczyły nas zwracania uwagi na rzeczy, których niektórzy w ogóle nie widzą. Oczywiście posiadamy aktualne certyfiakaty, jak chociażby KNX.

PROGRAMOWANIE

 • to klucz do sukcesu, a my mamy wieloletnie doświadczenie i co kilka lat urządzamy nasz własny ineteligentny dom lub apartament, aby uczyć się na swoich błędach, a nie u Państwa. Mamy też młodych, odpowiednio wykształconych programistów, którzy korzystając z naszych doświadczeń wprowadzają innowacje i nową wiedzę techniczną. Dzięki temu otrzymacie Państwo system komfortowy i wyjątkowo ŁATWY w obsłudze. Dopasowany do Waszych upodobań.

SERWIS

 • każdy system po uruchomieniu przedstawiamy Inwestorom. Odpowiadamy na pytania dotyczące obsługi systemu, prezentujemy możliwości. Słuchamy uwag. Jeśli po jakimś czasie system wymaga doprogramowania funkcji lub pewnych zmian jesteśmy do dyspozycji.
 • możemy też podpisać umowy serwisowe, dopasowane do Państwa wymagań czasowych.
 • systematycznie kontaktujemy się z Państwem, zwłaszcza, jeśli możemy zaoferować up date urządzeń lub rozwiązań. Często, po kilku latach uzupełniamy projekty o nowsze rozwiązania. Jak wiadomo elektronika pędzi w niesamowitym tempie.

FINANSOWANIE

 • niestety nie możemy zaoferować naszej pracy i naszego know-how gratis. Ubolewamy nad tym, ale tak ten świat jest skonstruowany. Nie jesteśmy też firmą najtańszą na rynku, ponieważ nade wszystko dbamy o jakość i zapewniamy prezentację możliwości przed zakupem.
 • dopasowujemy jednak nasze pomysły do Państwa budżetu i rozliczamy się na każdym etapie naszej pracy. Nie trzeba płacić za wszystko „z góry”. Podobnie jak Państwo lubimy negocjować, choć niezbyt długo. Ponieważ czas, to pieniądz.